انواع قرداد در اجرای بازسازی ساختمان

انواع قرارداد در اجرای بازسازی ساختمان که توسط شرکت مهندسی راما منعقد می شود در ادامه آورده شده است. جهت اطلاع دقیقتر از قرارداد اجرای بازسازی ساختمان می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید.

قرارداد امانی

-در شرایطی که کارفرما از اطلاعات کافی در خصوص امور عمرانی و ساختمان برخوردار بوده و فرصت

-کافی نیز برای مدیریت کارگاه داشته باشد روش امانی روش مناسبی جهت اجرای کار می باشد.

در این روش کارفرما راساً طراحی ، نظارت و اجرا همچنین انتخاب و تهیه مصالح را به عهده می گیرد و مستقیما با عوامل اجرایی جزء قرارداد منعقد می کند.

این روش صرفا در پروژه های کوچک و محدود قابل اجرا و اقتصادی است و در پروژه های بزرگ قابلیت اجرا نداشته و قطعا باعث افت کیفیت و افزایش هزینه های پروژه می گردد.

قرارداد با قیمت مقطوع

قراردادی است که پیمانکار در آن متعهد می شود با قیمت فیکس و ثابت عملیات عمرانی ( بازسازی) با مشخصات معین را به انجام رساند.

مبلغ این قرارداد ثابت بوده و در صورت عدم تغییرات در شرایط قید شده در پیمان هیچگونه تعدیلی به آن تعلق نمی گیرد.

مزلیا: دراین نوع قراردادقیمت نهایی کار عمرانی و عملیات بازسازی  برای کارفرما  از قبل مشخص است .

معایب: اختیار کارفرما در اعمال نظر و تغییرات عمده در روند اجرا و مصالح محدود است.

قرارداد پیمان مدیریت

فرایند راهبری یک پروژه عمرانی که طی آن وظایفی  بعهده پیمانکار قرار می گیرد و مسئولیت تمام  یا قسمتی از پروژه تا مرحله نهایی و تحویل با هزینه کارفرما را شامل می شود.

مسئولیت طراحی ،تامین تجهیزات ، تامین مصالح ، انتخاب و انعقاد قرارداد با نیرو های انسانی ، اخذ مجوزها ، تامین امنیت کارگاه ، اخذ بیمه مسئولیت و نظارت بر اجرا طبق طرح مصوب کارفرما به عهده پیمانکار می باشد.

دراین قرارداد کلیه هزینه های اجرای پروژه ( طراحی، حقوق و دستمزد نیرو های  انسانی ، خرید مصالح، حمل و نقل و.....) به عهده کارفرما بوده که با اطلاع و رضایت ایشان و تایید فاکتور های ارایه شده پیمانکار انجام می گیرد . و پیمانکار درصدی از کل هزینه های انجام شده  را به عنوان دستمزد نظارت و مدیریت پروژه از کارفرما و طبق توافق ومفاد قرارداد فیمابین  دریافت می دارد.

از مزایای این قرارداد می توان به مدیریت هزینه ها توسط کارفرما و اعمال نظر ایشان در مراحل کار و در نهایت افزایش کیفیت و کاهش هزینه های اجرای پروژه اشاره نمود.

تماس با ما

  • آدرس : میدان انقلاب، اول کارگر شمالی، کوچه مجد، پلاک 9 واحد4


    تلفن : 66570790-021

            021-66125537

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.
سئو سایتسئو سایت سئو سایت