نمونه قرارداد پیمان بازسازی

قرارداد مدیریت پیمان بازسازی ساختمان
 
این قرارداد به همراه سایر اسناد و مدارک منضم به آن که مجموعا قرارداد واحد محسوب می شود و غیر قابل تفکیک است در تاریخ ...............فیمابین .....................که منبعد در این قرارداد کارفرما نامیده میشود از یکطرف و
گروه مهندسی راما به نمایندگی .....................................که منبعد در این قرارداد مدیر پیمان نامیده میشود از طرف دیگر منعقد می گردد.
 
ماده 1) مشخصات طرفین قراداد:
-کارفرما:
.....................فرزند....................شماره شناسنامه.............شماره ملی................تلفن ثابت.....................
تلفن همراه.........................آدرس ایمیل..................
به آدرس......................................................................................................................................
 
نماینده مدیریت پیمان:
..............................فرزند.....................شماره شناسنامه...................شماره ملی.................تلفن ثابت..............تلفن همراه................آدرس ایمیل..........................................
به آدرس..........................................................................................................................
 
 
ماده2) موضوع قرارداد:
عبارت است از مدیریت فنی، اجرایی و مالی پروژه بازسازی............................طبق نقشه ها و مدارک و مشخصاتی که به روئت و تایید و امضاء کارفرما رسیده او یک نسخه در اختیار کارفرما و نسخه دیگر در اختیار مدیر پیمان قرار گرفته است.
 
 
 
ماده3) محل اجرای پروژه بازسازی:
 
.............................................................................................................................................
 
ماده4) مدت قرارداد:
مدت تقریبی قرارداد ...............روزاست و تاریخ شروع آن تاریخ پرداخت مبلغ تنخواه گردان توسط کارفرما می باشد.
توضیح اینکه مدت قرارداد تابعی از مقادیر و کیفیت کارهای جدید و مورد درخواست کارفرما می باشد که به صورت کتبی انجام  آنرا به عهده مدیر پیمان گذاشته است.
 
ماده5) وظائف و تعهدات مدیر پیمان:
 
5-1 مدیر موظف است با توجه به طرح و نقشه ها و مشخصاات فنی و اجرایی، هزینه های اجرای پروژه را براورد اولیه کرده و پس از تایید کارفرما شروع به عملیات اجرایی نماید.
5-2 مدیر پیمان  امین کارفرما بوده و متعهد است در تمامی مراحل اجرای بازسازی ساختمان رعایت ضابطه و صرفه و صلاح کارفرما را بنماید.
5-3 مسولیت تمامی عملیات اجرایی بازسازی ساختمان ، تعیین پیمان کاران ، برای هر یک از قسمت های کار اجرایی و عقد قرارداد با آنها به عهده مدیر پیمان است .
5-4 تهیه و خرید کلیه مصالح ساختمانی بر طبق طرح مصوب کارفرما ، خرید و اجاره ابزار آلات ضروری مورد نیاز با هزینه کارفرما به عهده مدیر پیمان می باشد.
5-5 ایجاد هماهنگی های لازم در تمامی زمینه های اجرای بازسازی و نظارت  کامل و دقیق بر روند اجرا ء پروژه  به عهده مدیر پیمان است .
5-6 تهیه صورت هزینه های انجام شده به تفکیک حقوق و دستمزد و خرید کالا و مصالح و سایر هزینه ها را به صورت هفتگی و ارائه آن به کارفرما از وظائف مدیر پیمان می باشد.
5-7 رعایت اصول ایمنی و حفاظت کارگاه در حد عرف با هزینه کارفرما به عهده مدیر پیمان می باشد.
5-8 رعایت جوانب لازم در پرداختها به پیمان کاران جزء با توجه به درصد پیشرفت کار و کیفیت کار انجام شده از وظائف مدیر پیمان است.
5-9 مسولیت تجهیز کارگاه و نگهداری و حراست از کارگاه و اجناس خریداری شده موجود در ساختمان از زمان تحویل کارگاه تا تاریخ تحویل کار به هزینه کارفرما به عهده مدیر پیمان می باشد.
5-10 مدیر پیمان به هیچ عنوان حق واگذاری موضوع این قرارداد را به شخص دیگر ندارد.
 
 
ماده 6) وظایف ، تعهدات و اختیارات کارفرما:
 
6-1 پرذاخت به موقع تمامی هزینه های مربوط به این قرارداد.
6-2 پرداخت مبلغ توافق شده تنخواه به مدیر پیمان حداکثر ظرف مدت 5روزاز تاریخ امضاء قرارداد.
6-3 بررسی صورت حساب ها و فاکتورهای ارائه شده از طرف مدیر پیمان حداکثر ظرف مدت 72ساعت و تجدید و شارژ مجدد تنخواه .
6-4 همکاری لازم با مدیر پیمان در خصوص دادن وکالتنامه و معرفی نامه و ......جهت مراجعه به سازمان های مربوطه در صورت لزوم.
6-5 معرفی نماینده تام الاختیار به مدیر پیمان جهت انجام کلیه هماهنگی ها.
6-6 پرداخت مبلغ 20درصد از حق الزحمه برآورد شده مدیر پیمان به عنوان پیش پرداخت همزمان  با امضاء قرارداد در قبال اخذ رسید.
6-7 پرداخت حق الزحمه مدیر همزمان با ارائه صورت حساب هزینه ها توسط  مدیر پیمان .
 
 
ماده7) حق الزحمه مدیر پیمان و نحوه پرداخت آن :
حق الزحمه مدیر پیمان ........درصد از کلیه  هزینه های مربوط به اجرای بازسازی ساختمان شامل دستمزد، مصالح ، ملزومات ، کرایه و حمل و نقل و سایر هزینه هایی که در جهت اجرای پروژه باسازی صورت می پذیرد.
که پس از محاسبه درصد مربوطه  حق الزحمه مدیر پیمان و کسر مبلغ 10درصد به عنوان سپرده حسن انجام کار مابقی در قبال اخذ رسید به مدیر پیمان پرداخت می گردد.
 و جمع 10 درصدهای کسر شده در مدت قرارداد در زمان تحویل کار به کارفرما به مدیر پیمان پرداخت می شود.
 
ماده8) تنخواه گردان :
کارفرم مبلغ .................ریال به عنوان تنخواه گردان در اختیار مدیر پیمان قرار می دهد و پس از ارائه صورت هزینه ها ی مربوطه و تایید کارفرما تنخواه گردان بعدی توسط کارفرما به مدیر پیمان پرداخت می شود.
لازم به توضیح است  مبلغ فوق در حین اجرای پیمان و بنا بر نیاز پروژه و یا درخواست مدیر و تایید کارفرما قابل تغییر خواهد بود.
 
ماده 9) رفع اختلاف :
 
 
این قرارداد در 2 نسخه تنظیم و در اختیار طرفین قرارداد قرار گرفته و دارای حکم واح می باشند.
 
 
امضاء کارفرما                                            امضاء مدیر پیمان
 

تماس با ما

  • آدرس : میدان انقلاب، اول کارگر شمالی، کوچه مجد، پلاک 9 واحد4


    تلفن : 66570790-021

            021-66125537

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.
سئو سایتسئو سایت سئو سایت