درباره ما

شرکت مهندسین آدا اعتقاد عمیق دارد مشتری راضی بهترین تبلیغ است و این شعار را در عمل پیاده نموده است

بخش ساختمان گروه مهندسین آدا با برخورداری از پرسنل  و اکیپ های مجرب ، هنرمند، و متعهد و نیز مسلح به دانش روز حرفه خود، پروژه های بازسازی ساختمان خود را با بالاترین کیفیت و حد اکثر سرعت و مناسب ترین قیمت به انجام می رساند.

مدیران شرکت مهندسین آدا معتقدند در امور بازسازی ساختمانی طراحی مناسب منطبق بر نیازهای کارفرما مهمترین رکن در نوسازی و بازسازی ساختمان است لذا این مجموعه خدماتی جهت طراحی  پروژه های خود وقت زیادی را صرف کرده تا قبل از اجرا کارفرما بداند در انتهای کار چه چیزی را تحویل خواهد گرفت و به عبارتی با آگاهی کامل و آرامش خیال هزینه نماید.

گروه مهندسین ساختمان آدا صرفا انجام خدماتی که قطعا مورد نیاز است را به کارفرما پیشنهاد می دهد و از خرج تراشی های بی مورد و غیر ضروری جدا اجتناب می کند.

کارفرما در مدت اجرای پروژه موکل ماست و سعی می کنیم در حد امکان وکیل صادق و امین او باشیم و در همه حال صرفه و صلاح ایشان را در نظر گیریم.

گروه مهندسین آدا طبق برنامه عمل می کند ،و  حرکت در چهارچوب برنامه تنظیمی قطعا در بالا رفتن کیفیت کار و پایین آمدن هزینه ها بسار کمک کرده و از بسیاری از دوباره کاریهای احتمالی جلوگیری خواهد نمود.

امور اجرایی در بازسازی ساختمان توسط اکیپ های گوناگون انجام می شود اما مدیر پروژه بصورت کامل و مرحله به مرحله  عملکرد اکیپ ها را نظارت کرده تا به هارمونی و هماهنگی کل کار خدشه وارد نشود.

بخش ساختمان شرکت مهندسین آدا کلیه خدمات ساختمانی خود را در قالب انعقاد قرارداد پیمان مدیریت یا قراردا حجمی و پیمانکاری به اجرا می رساند.

در روش  پیمان مدیریت کارفرما به صورت کامل در جریان امور اجرایی  و جزء به جزء هزینه ها قرار داشته و جریان کار برای ایشان کاملا شفاف خواهد بود.شفافیت لازمه  امور اجرایست و حق مسلم و بدیهی کارفرماست.

شرکت مهندسی راما - بازسازی ساختمان

تماس با ما

  • آدرس : میدان انقلاب، اول کارگر شمالی، کوچه مجد، پلاک 9 واحد4


    تلفن : 66570790-021

            021-66125537

     ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید.
سئو سایتسئو سایت سئو سایت